Author Topic: ShareBits.io blok teknolojisiyle sosyal medya tippingini herkese açıyor  (Read 627 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bitacer

Danimarkalı borsa CCEDK ve Beyond Bitcoin Show’un iştirakleriyle kriptoparanın faydaları artık kapılarını sosyal medya kullanıcıları ve içerik yaratıcıları dahil tüm kitle-pazarlama çözümlerine kapılarını açıyor.

Bitcoinin yedinci yaşgününe yaklaşılırken kriptopara fikri oldukça yaygınlaşmasına rağmen kitle-pazarına tam bir adaptasyon yada “ses getiren” bir uygulama hala ortalıklarda görünmüyor. ShareBits.io kitlesel-pazarlama müşterilerini hedefleyerek piyasaya giriş probleminin üstesinden gelmeyi planlıyor. ShareBits.io, kriptoya kitle adaptasyonu sağlayan açık yazılım çözümleri için hazırlanmış bir platform, bu sayede kripto organizasyonları büyük sayıdaki kullanıcılarına hızlı,ucuz ve kolay bir şekilde kripto kuponları dağıtabilecekler.

ShareBits.io’ nun arkasındaki geliştirici takım olan Freebie, kripto alanında faliyet gösteren ticari işletmelere ve profesyonellere yüksek ölçekte ve hızlı yazılım çözümleri sunuyor. Şirket BitShares platformu üzerinde OpenLedger uygulamasını hayata geçirdi. OpenLedger bitcoinin yavaş blok zinciri aksine modern tüketici pazarının güçlükleriyle başa çıkabilecek şekilde dizayn edildi. Bitcoin 10 dakikalık blok süresine ve düşük aişlem hacmine sahipken, BitShares etkileyici bir şekilde saniyede 60,000 işlem sunuyor, teyitler saniyeler içinde bitcoinin masraf ücretlerinden defalarca daha düşük.

Sosyal topluluklar
ShareBits’in Sharebot’u sayesinde şirketler ve kişiler, forumlar, reddit, Facebook, Twitter, Qora gibi bir çok sosyal platform kullanıcılarına digital kupon dağıtabilecek. Buradaki asıl amaç internet ve sosyal medyanın  bilgi paylaşımına ve içeriğe sağladığı finansal özgürlüğün ve gücün aynısını sosyal medya kullanıcılarına da sunabilmek. Katkıda bulunanları ve toplulukları ödüllendirmek ve merkezi finansal kurumların dışında paylaşım ekonomileri oluşturmak suretiyle Markaların bu platformlardaki varlığını güçlendirmeyi sağlar. Bankaları ve ödeme işletmelerini atlamak faydalı aktivitelerin daha düşük maliyete ve doğrudan dağıtılmasına imkan sağlar.


CCEDK ve önde gelen ürünü ’nanocard’-banka kartı kolaylığıyla ve blok zinciri özgürlüğüyle birlikte sunan debit kart- ın entegrasyonu ile kullanıcılar ödüllerini herhangi bir ATM’den çekebilecekler. Bunun serbest melek erbebları ve içerik sağlayıcalı için etkileri çok büyük olacak, CCEDK nin ümidi insanların hep beraber yeni bir ekonomi ve para havale yöntemi ortaya çıkarmasıdır.

Hoşgeldin promosyonu,tavsiye programı ve ödül kuponları
ShareBits OpenLedger (BitShares 2.0) platformu üzerine kurulmuştur. Özel promosyon olarak Kasım ayında açılan yeni hesaplara QBits verilecektir. Pazarlama amacıyla OpenLedger platformunda yaratılmış olan QBits Qora kriptopara tabanlıdır. OpenLedger in aktif kullanıcıları şu an ve gelecekte değeri olacak bir şeyle ödüllendirmeye yarar. Buna ilaveten kullanıcılar yeni tavsiye programına kayıt yaptırabilecekler, bu sayede kendilerine ait tavsiye bağlantıları aracılığı ile gelen her yeni kullanıcı başına kazanç sağlama imkanına sahip olacaklar. Tavsiye yoluyla kullanıcı getirenler BitShares’e getirdikleri kullanıcılardan kazanılan tüm gelirin %60’ını kendilerine ödenecektir (ömür boyu ve yıllık abonesi olanlar için mevcuttur.)

CCEDK, platformuna Qora ve Qbits gibi birçok yeni ve çığır açan projeleri eklemeye devam ediyor. Bu projeleri birbirine bağlamak için CCEDK ekibi Obits adını verdikleri yeni bir kupon yarattılar. Obits bu Aralık 1’de başlayacak ve OpenLedger tabanlı birçok iştirakin oluşturduğu bir portoföyü temsil edecek (özel satışlar şu an devam ediyor). Obits sıradan perakende müşterilere kriptoparaların o bilinen dalgalanmalarından piyasaları derinlemesine anlamaya gerek bırakmadan faydalanma fırsatı tanıyacak.

Yours Sincerely,
 
Ronny Boesing
 
CEO« Last Edit: November 16, 2015, 09:18:25 am by bitacer »