Author Topic: Polska (Polish)  (Read 2071 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fractalnode

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 98
  • View Profile
Polska (Polish)
« on: June 16, 2015, 07:34:06 pm »
Czas na Polski wątek o Bitshares!

jakub

 • Guest
Re: Polska (Polish)
« Reply #1 on: June 23, 2015, 09:20:53 am »
Ja do tej pory wykrylem tylko jedna polskojezyczna osobe.
Moze jest nas wiecej?

Offline triox

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 170
  • View Profile
 • BitShares: triox
Re: Polska (Polish)
« Reply #2 on: June 23, 2015, 09:44:50 am »
Obawiam się, że na tym koniec.

Offline openledger

 • Board Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 1112
 • Blockchain powered, people driven
  • View Profile
  • OpenLedger.info - Blockchain Solutions, Services and Products for Businesses
 • BitShares: ccedkbts
Re: Polska (Polish)
« Reply #3 on: August 22, 2015, 04:33:57 pm »
Qora powraca z siecią społecznościową, systemem głosowania i promocją na giełdzie CCEDK.Qora, kryptowaluta drugiej generacji, która zniknęła z pola widzenia w zeszłym roku, planuje triumfalny powrót z nowym zestawem funkcjonalności a także wsparciem ze strony największej duńskiej giełdy.

Po udanym i pełnym obietnic debiucie w 2014, Qora popadła w tarapaty i w zasadzie słuch o niej zaginał. Teraz, z nowym zespołem koderów, nowym podejściem do marketingu i nowym zestawem funkcjonalności, zapowiada się dość nieoczekiwany powrót Qory do grona najbardziej zaawansowanych kryptowalut.

Qora oparta jest na koncepcji proof-of-stake, więc w przeciwieństwie do Bitcoina jest wolna od kosztów wydobywania. To powoduje, że stają się zgodne interesy ekonomiczne tych, co posiadają tę walutę z tymi, co chronią jej bezpieczeństwa. W planie rozwoju jest wewnętrzna giełda wymiany aktywów, pseudonimy (tj. połączenie dowolnej informacji z dowolną nazwą, co otwiera możliwość utworzenia zdecentralizowanego rejestru DNS), zdecentralizowany system głosowania, opcja przesyłania wiadomości tekstowych do innych użytkowników i masa innych funkcjonalności.

Upadek tuż po starcie
Początek był obiecujący, ale szybko pojawiły się spore problemy. Opóźnienia w upublicznieniu kodu źródłowego spowodowały utratę zaufania i zapoczątkowały nieprzyjemną kampanię dezinformacyjną na bitcointalk; podobieństwa do Nxt, innej głośnej kryptowaluty z generacji 2.0, stały się przyczyną fałszywych pogłosek, że założycielem Qory był BCNext, czyli anonimowy twórca Nxt, i tym samym, że Qora nie ma w sobie nic oryginalnego. Społeczność Qory mocno uszczuplała, rozwój kodu stanął w miejscu i ostatecznie koder, który zapoczątkował cały ten projekt, też porzucił swoje dzieło. Wycena rynkowa z poziomu 5 mln USD spadła do 100 tys USD i pod koniec roku 2014 jednostka Qory była warta zaledwie kilka Satoshi.

Qora 2.0
Ci co pozostali w społeczności Qory okazali się bardzo lojalni i szczęśliwie było wśród nich kliku utalentowanych koderów. Po okresie dużej niepewności co do przyszłości, Qora ruszyła na nowo z nowym zespołem koderów. W przeciwieństwie do pierwotnego założyciela, który ograniczał się jedynie do kodowania, nowy zespół postanowił równo rozłożyć akcenty i zadbać także o marketing, co jest niezwykle istotnym elementem każdego projektu w świecie kryptowalut, a także zajął się integracją Qory z giełdami. Równie ważnym celem stało się odbudowanie zdziesiątkowanej społeczności wokół Qory.

Nowe wcielenie Qory zawiera kilka intrygujących funkcjonalności, które wykraczają poza oryginalny plan rozwoju. Na przykład, poza wbudowanym systemem głosowania i wewnętrzną giełdą wymiany aktywów, nowy portfel Qory zawiera w sobie dostęp do zdecentralizowanej sieci społecznościowej a także daje możliwość tworzenia zdecentralizowanych stron webowych. Zautomatyzowane transakcje (także znane jako smart contracts, czyli to co robi Ethereum) zostały uruchomione już klika miesięcy temu, równocześnie z niewymagającą zaufania giełdą krypto-do-krypto oraz Atomic Cross-Chain Transfers, (tj. transakcje między dwoma niezależnymi blockchainami). Uniwersalny portfel działa na wszystkich platformach obsługujących Javę, czyli praktycznie wszędzie.


Promocje CCEDK
Duńska giełda CCEDK dodała Qorę do swojej listy kryptowalut, co oznacza, że Qora ma teraz swój nowy dom i nowe źródło płynności. Obsługiwana jest wymiana w relacji do BTC a także trzech tradycyjnych walut: USD, EUR i CNY.

CCEDK prowadzi w tej chwili akcję promocyjną dla nowych użytkowników, zapraszając równocześnie społeczność Qory do korzystania z dedykowanej strony www.qora.exchange

Pierwszych 500 użytkowników, których obrót wyniesie co najmniej 100 tys Qor w dowolnym tygodniu pierwszego miesiąca używania CCEDK, otrzyma bonus w wysokości 10 tys Qor, pod warunkiem że:

(1) Upublicznią swoje transakcje, wspominając #ccedk, #qora, CCEDK i użytą parę walutową, na platformach Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ albo Weibo.
(2) Dokonają wpisu na bitcointalk lub innym powszechnie znanym forum, w którym opiszą swoje doświadczenia z CCEDK a także uzasadnią, jakie funkcjonalności Qory przesądziły o ich wyborze tej waluty.
(3) W ciągu pierwszego miesiąca używania CCEDK, powiadomią mailowo ccedk@qora.exchange o swoich dokonaniach wskazując linki do swoich postów.

Więcej informacji o Qorze znajdziesz słuchając audycji Beyond Bitcoin Hangout albo w naszym nowym wątku dyskusyjnym na  bitcointalk.WELCOME     WILLKOMMEN   BIEN VENUE      BEM-VINDO        BIENVENIDOS       BENVENUTO    WITAJCIE

    欢迎         ようこそ    ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ    أهلا بك


CCEDK / Crypto Coins Exchange Denmark ApS

Web: www.ccedk.com
Twitter: https://twitter.com/CCEDK_
Facebook: https://www.facebook.com/CCEDK
Linkedin: https://www.linkedin.com/pub/ronny-boesing/20/617/65b
OpenLedger blockchain in services and solutions - https://openledger.info
BitShares explorer: https://bitsharescan.com
BitShares commitee member since 2015

Offline noisy

Re: Polska (Polish)
« Reply #4 on: September 10, 2015, 08:38:25 pm »
Pora się przywitać :)

Mam nadzieje, że dość szybko znajdzie się tutaj więcej polaków... i dość szybko zasłużymy sobie na osobny dział na forum... i na bitPLN. (swoją drogą, co musi się zdażyć, by zostało stworzone bitPLN?)

Przy okazji napiszę, że staram się publikować informacje o bitshares.. oraz to czego się o nim uczę na wykopowym mikroblogu: http://www.wykop.pl/tag/bitshares/
Take a look on: https://bitsharestalk.org/index.php/topic,19625.msg251894.html - I have a crazy idea - lets convince cryptonomex developers to use livecoding.tv

Offline noisy

Re: Polska (Polish)
« Reply #5 on: September 25, 2015, 08:56:57 am »
Korzystając z okazji, chciałbym wrzucić informację, która może zainteresować moich rodaków :)

Szczegóły opisałem tutaj: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=30&t=17868

W skrócie: można zarobić $50 lub więcej za rejestrację w coinbase :) Oczywiście można potem tą kasę zainwestować w bitshares :) :) - a jakże :)
Take a look on: https://bitsharestalk.org/index.php/topic,19625.msg251894.html - I have a crazy idea - lets convince cryptonomex developers to use livecoding.tv

jakub

 • Guest
Re: Polska (Polish)
« Reply #6 on: September 26, 2015, 02:40:53 pm »


OpenLedger - najwydajniejsza platforma kryptowalutowa na świecie? Zapraszamy do przyszłości!

Łącząc różne krypto-technologie, OpenLedger umożliwia niezwykle szybki handel na dużych wolumenach - i zupełnie nowy sposób korzystania z usług finansowych na niewymagającej zaufania, transparentnej i zdecentralizowanej platformie z użyciem rachunków dających możliwość wielostopniowej autoryzacji (ang. multi-signature accounts).OpenLedger.info, od dawna oczekiwana platforma do handlu kryptowalutami, została opisana przez magazyn Forbes w wydaniu z 16 września i jednocześnie zaprezentowana w ramach Global Money Transfer Summit w Londonie, w siedzibie firmy Level39, zlokalizowanej w wieżowcu One Canada Square w dzielnicy finansowej Dockland i będącej największym europejskim akceleratorem w zakresie finansów, kryptowalut i przyszłościowych firm informatycznych. Prezentacja odbyła się w formie panelu dyskusyjnego, w skład którego weszli: duńska giełda kryptowalut CCEDK, BitPay i Jon Martonis z Bitcoin Foundation, a odbiorcami były osoby z najwyższego managementu w sektorze międzynarodowych przekazów pieniężnych.

Czas startu
Uruchomienie systemu planowane jest na 13 października 2015, ale już teraz możesz utworzyć konto w na stronie startowej OpenLedger i przyczynić się w ten sposób do szybszego rozpowszechnienia się tej platformy na świecie.Świat kryptowalut ewoluuje szybko. Pięć lat temu 10-minutowy czas rozliczeń transakcji bitcoinowych był uznawany za przełom. Ale teraz jest w zasięgu ręki nowa generacja technologii, która ma szansę dokonać przeskoku w stronę masowej adopcji.

Bazująca na systemie BitShares i technologii Graphene, platforma OpenLedger zdołała zaadresować problem szybkości, stabilności, bezpieczeństwa i transparentności - czyli wszystko to, co wciąż dręczy obecny ekosystem kryptowalutowy. A rezultat jest dość zdumiewający.W przeciwieństwie do innych krypto-giełd, w OpenLedger to ty kontrolujesz swoje prywatne klucze, więc twoje fundusze zawsze należą do ciebie, nawet gdy nimi aktywnie handlujesz. Nikt nie ma możliwości cofnąć transakcji albo zamrozić twojego rachunku. Podobnie aktywa samej giełdy są ulokowane bezpośrednio na blockchainie w całkowicie transparentnej formie, więc mogą być audytowane przez dowolną osobę w dowolnym czasie. Fakt zagregowania pomiędzy rożnymi giełdami zleceń kupna i sprzedaży przekłada się na znacznie wyższą płynność i głębokość rynku niż byłoby to możliwe w przypadku pojedynczej giełdy. I co więcej, wszystko jest super-szybkie - OpenLedger potrafi przeprocesować 100 tysięcy transakcji na sekundę, co jest porównywalne z osiągami systemu NASDAQ.

W OpenLedger możesz handlować cyfrowymi aktywami, których cena związana jest na stałe z ceną ich rzeczywistych odpowiedników z całego świata. Niskie opłaty transakcyjne i wysoka płynność oznaczają wyższe stopy zwrotu i niższe ryzyko. Twoje fundusze mogą być łatwo skonwertowane na bitUSD a kiedy zakończysz handel możesz wycofać je do tradycyjnej postaci poprzez przelew bankowy, bramkę Ripple, transfer w systemie PayPal albo poprzez NanoCard - kartę debetową, która konwertuje kryptowalutę do tradycyjnej waluty w czasie rzeczywistym w momencie dokonywania płatności. Możesz też posłużyć się smart-kontraktem, który umożliwia wykonanie transakcji finansowej automatycznie, gdy spełnione są określone warunki.

Głównym motywatorem dla rozwoju całości systemu jest nowy system referencyjny, który umożliwia szybką monetyzację istniejącej bazy klientów.

Jest to bardzo korzystne, ponieważ już na wczesnym etapie następuje wymieszanie rożnych grup demograficznych wśród użytkowników. Powstaje więc silny efekt synergetyczny i doskonała przestrzeń dla wzajemnie korzystnych sojuszy biznesowych.

Tak jak Bitcoin stworzył strukturę motywacyjną dla systemu rozliczeń, tak BitShares 2.0 idzie krok dalej - tworzy strukturę motywacyjną, która ma potencjał rozpowszechnić w obecnym systemie ekonomicznym nowy typ solidnie działającego cyfrowego pieniądza.

Rynki potrafią być zyskowne z racji istnienia społecznych zachowań. Każdy, kto potrafi mieć wpływ na zachowania innych ludzi, ma teraz okazję do spieniężenia swoich umiejętności i dodatkowo przyczynienia się do wzrostu poziomu wydajności usług finansowych.

Oto przykładowe sytuacje:
 • Celebryci mają fanów, którzy chcieliby otrzymać realny dowód swojego zaangażowania lub potwierdzenia swojej lojalności.
 • Banki mają klientów, którzy chcieliby uzyskać lepszy i szybszy dostęp do swoich rachunków i usług finansowych.
 • Wykonawcy muzyczni chcieliby mieć wydajny sposób na komercyjne udostępnianie swojej muzyki w Internecie (PeerTracks).
 • Właściciele sklepów mają mniej lub bardziej regularnych klientów, których chcieliby przyciągnąć.
 • Itd itd

BitShares to nie tylko nowe podejście do świata finansów, to także istotne usprawnienie już istniejących usług i nadanie im walorów większej transparentności.Nowy lepszy świat
Implikacje są naprawdę niezwykłe. OpenLedger ma potencjał dotarcia do masowego klienta, wykorzystując potęgę nowej przełomowej technologii i jednoczenie minimalizując ryzyko.

Przykładowa sytuacja
Joseph Msumbe jest nowojorskim brokerem, który potrzebuje ulokować ostatnie 10% swojego portfela inwestycyjnego w jakimś dochodowym projekcie. Decyduje się przetestować OpenLedger, nową platformę, o której ostatnio robi się głośno. OpenLedger to platforma finansowa dla kryptowalut, dzięki której użytkownik uzyskuje dostęp do światowych rynków w ciągu kliku sekund.

Już w pierwszych tygodniach posługiwania się OpenLedger Josephowi udaje się zamknąć klika udanych transakcji i uzyskać znaczący zysk. Chce teraz przesłać część swoich dochodów do swojej rodziny w Kisumu, w Kenii. W zasięgu jednego kliknięcia jest przesłanie środków na konto bankowe żony Josepha, a to wszystko dzięki połączeniu OpenLedger z globalną siecią przekazów pieniężnych. Żona Josepha, Katarin, ma swoją własną NanoKartę, denominowaną w euro, więc może w ten sposób łatwo zapłacić swój czynsz i rachunki.


OpenLedger: wydajny, szybki i globalny przepływ pieniądza

A wracając do Josepha: po wysłaniu przelewu swojej żonie postanawia on pójść na miasto i wypłacić sobie gotówkę poprzez swoją własną kartę NanoCard, tym razem denominowaną w amerykańskim dolarze. Tej samej karty użyje później wieczorem w restauracji płacąc za sushi.

Wszystkie fundusze przeznaczone na inwestycje i wydatki pochodzą z bit-dolarów (bitUSD) ulokowanych w portfelu OpenLedger, przechowywanym bezpiecznie na blockchainie. Środki w postaci bitUSD finansują ponoszone koszty w trybie natychmiastowym - kiedy robiony jest przelew, kiedy gotówka jest wypłacana z bankomatu albo gdy płacony jest rachunek w restauracji.

W każdym z powyższych przypadków żona Josepha ma możliwość otrzymania esemesowego potwierdzenia - w ten sposób może mieć pewność, że Joseph nie ryzykuje więcej niż obiecał, nawet gdy jego działalność inwestycyjna rozwija się pomyślnie!Świat się zmienia, i to całkiem szybko. Być może już za klika lat z trudem będziemy pamiętać obecny sposób działania usług finansowych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji odwiedź www.OpenLedger.info. Żeby zakupić BitShares w celach inwestycyjnych albo nabyć bitUSD, tj. stabilną kryptowalutę cenowo związaną z USD, odwiedź duńską giełdę CCEDK, która jest jednym ze sponsorów OpenLedger i jednocześnie jednym z partnerów tej platformy.

Poniżej inne publikacje dotyczące OpenLedger - znajdziesz tam najświeższe wiadomości!

« Last Edit: September 26, 2015, 09:30:20 pm by jakub »

jakub

 • Guest
Re: Polska (Polish)
« Reply #7 on: October 12, 2015, 07:19:06 pm »
Platforma tradingowa OpenLedger startuje równocześnie z BitShares 2.0

OpenLedger, określana jako "prawdopodobnie najpotężniejsza na świecie" zdecentralizowana platforma finansowa, oficjalnie wystartuje 13 października, oferując nowy pakiet narzędzi, mających potencjał zrewolucjonizować świat kryptofinansów.

Platforma kryptofinansowa OpenLedger, której uruchomienie planowane jest już na najbliższy wtorek, wprowadzi do publicznej domeny nową generację technologii kryptowalutowych. OpenLedger, zbudowany we współpracy z BitShares i innych organizacji ze świata krypto, stanie się standardowym portfelem i jednocześnie główną giełdą wymiany dla platformy BitShares.

Oficjalne zapowiedziany przez szefa duńskiej kryptogiełdy CCEDK, Ronny'ego Boesinga, podczas zeszłomiesięcznego Global Money Transfer Summit w londyńskim Canary Wharf, OpenLedger ma dość wysokie ambicje w zakresie atutów, jakie chce zaoferować w sektorze finansowym.

Najszybsza kryptogiełda jaka istnieje?
OpenLedger, w zakresie wydajności porównywalny z platformą Nasdaq, ma aspiracje przełamać główne bariery, obecnie blokujące masowe rozpowszechnienie kryptowalut. "OpenLedger został zaprojektowany z myślą o rozwiązaniu problemów wydajności, stabilności, bezpieczeństwa i transparentności, które to problemy wciąż są obecne w istniejących kryptowalutach, stając na drodze ich masowego użycia" - mówi Boesing. Jedną z krytycznych funkcjonalności jest wprowadzenie stabilnych cenowo walut i aktywów, co umożliwia łatwą ochronę funduszy przed zmiennością cenową. Z drugiej strony, niskie opłaty transakcyjne, wynikające ze zdecentralizowanego podejścia, otwierają możliwość wyższych stóp zwrotu przy niższym ryzyku.

Co więcej, OpenLedger jest wolny od ograniczeń, występujących w dotychczasowych technologiach blockchainowych i przejawiających się w postaci długiego oczekiwania na potwierdzenie transakcji czy małej pojemności bloków. "Możemy przesyłać transakcje peer-to-peer w obrębie całego świata w ciągu kliku sekund. Dodatkowo mamy zapas pojemności na tyle duży, że każda istniejąca obecnie giełda mogłaby do nas natychmiastowo dołączyć, dając w ten sposób swoim klientom dostęp do głębokiej płynności rynku, uzyskanej poprzez uwspólnienie arkusza zleceń wszystkich giełd uczestniczących w systemie."

Transparentność i odpowiedzialność
Technologia Graphene, na której bazuje OpenLedger, stworzona przez blockchainowych ekspertów z firmy Cryptonomex, łączy w sobie zalety alternatywnych rozwiązań, jednocześnie unikając ich wad. Klucze prywatne użytkownika pozostają non-stop pod jego wyłączną kontrolą, co oznacza, że może on aktywnie wystawiać zlecenia kupna i sprzedaży kryptowalut i innych aktywów, ani przez chwilę nie przestając być ich wyłącznym właścicielem. Podczas gdy prywatność i anonimowość użytkownika jest chroniona, fundusze samej giełdy są w sposób transparentny rejestrowane na blockchainie i mogą być audytowane pod kątem zachowania płynności przez dowolną osobę w dowolnym czasie.

"System jest odporny na wszelkie ataki hackerskie, nawet te, których ofiarą były największe giełdy" - wyjaśnia Boesing. Oprócz zainteresowania ze strony rosyjskich i duńskich banków centralnych, sporo innych organizacji zgłosiło chęć dołączenia do systemu. "Mamy start-upy w ośmiu rożnych krajach czekające na dołączenie do systemu a naszym zamiarem jest stać się największą siecią giełdową w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Migracja na platformę OpenLedger daje CCEDK możliwość współdzielenia swoich arkuszy zleceń i usług finansowych z innymi, obecnymi i przyszłymi, partnerami giełdowymi i dostawcami cyfrowych aktywów. Pozwoli to na osiągniecie większej głębokości rynku, węższych spreadów i nieustannie zwiększającego się pakietu innowacyjnych produktów i usług.

Promocja
Otwarcie OpenLedger we współpracy z CCEDK to tylko jeden z wielu wątków strategii BitShares pt. "Dan Larimer i jego Czterech Jeźdźców Kryptoekonomii", prowadzonej przez szefa operacji firmy Cryptonomex, Stana Larimera. Poza rewolucją w świecie kryptogiełdowym, Larimer prezentuje technologię Graphene ważnym decydentom świata Muzyki, Finansów i Venture Capital, mając na celu znalezienie nowych zastosowań w zakresie dystrybucji plików metodą peer-to-peer, pobierania przychodów z praw autorskich, crowdfundingu, gier internetowych, międzynarodowych przekazów pieniężnych, systemów wyborczych, inwestycji i transparentnego audytu - żeby wymienić tylko te najważniejsze obszary.

Z okazji otwarcia OpenLedger, CCEDK rozpoczyna nową kampanię promocyjną. Rejestracje unikalnych użytkowników w OpenLedger będą nagradzane za pomocą specjalnego tokenu "OLED", który będzie też rozdawany za wybrane aktywności na platformach CCEDK i OpenLedger. Tokeny będą dostarczane automatycznie wprost do portfela użytkownika i będą mogły być przedmiotem handlu na giełdzie.
« Last Edit: October 12, 2015, 09:53:36 pm by jakub »

Offline adrixcx

 • Newbie
 • *
 • Posts: 1
  • View Profile
Re: Polska (Polish)
« Reply #8 on: October 14, 2015, 10:46:15 pm »
Witam wszystkich. Chciałbym wiedzieć co myślicie o premierze nowego bitshares 2.0, widzicie jakieś wady/zalety tego projektu? Co sądzicie o przyszłości?

Offline noisy

Re: Polska (Polish)
« Reply #9 on: October 15, 2015, 03:12:17 pm »
Quote
Witam wszystkich. Chciałbym wiedzieć co myślicie o premierze nowego bitshares 2.0, widzicie jakieś wady/zalety tego projektu? Co sądzicie o przyszłości?

Szczerze mówiąc osobiście jestem trochę zawiedziony, co do samej organizacji release'a, mam też parę uwag co do względów technicznych. Mianowicie:

 • Brak wyraźnej informacji na stronie głównej projektu, czego dotyczy odliczanie. Licznik wybił 0:00:00... ludzie już chcieli używać i pojawiały się wpisy: "I co z tym bitshares?". Powinno być podkreślone, że o tej godzinie jest robiony snapshot, a sama migracja może jeszcze chwile potrwać.
 • Gdy już został uruchomiony bitshares 2.0, na stronie praktycznie zero nowych informacji. Sczerze mówiąc spodziewałem się choćby jakiegoś wideo opisującego nowy, bądź co bądź, produkt
 • Brak paczki z gotowym portfelem na linuksa
 • Wiele błędów w webwallecie. np. w ogóle wyświetla się historia giełdy,
 • Gateway'e na razie nie działają i są praktycznie bez użyteczne
 • brak stałych zleceń (no chyba, że są w wersji desktopowej?)
Take a look on: https://bitsharestalk.org/index.php/topic,19625.msg251894.html - I have a crazy idea - lets convince cryptonomex developers to use livecoding.tv

jakub

 • Guest
Re: Polska (Polish)
« Reply #10 on: November 08, 2015, 12:10:30 am »
Program partnerski i rynek kryptowalut uruchomiony na OpenLedger - Czas na podkręcenie tempa!!

Kilka tygodni po oficjalnym debiucie systemu rynek kryptowalut jest w końcu dostępny na pierwszej na świecie zdecentralizowanej platformie tradingowej OpenLedger.

Pierwsze pary walutowe są następujące:
OPENBTC:BTS  / OPENLTC:BTS  / OPENDOGE:BTS  / OPENDASH:BTS

Wpłaty i wypłaty bezpośrednio w portfelu
W najbliższym tygodniu wprowadzona zostanie możliwość wpłat i wypłat bezpośrednio na poziomie portfela - jedynym warunkiem jest tylko pomyślne przejście przez proces weryfikacji tożsamości na CCEDK. Wtedy banalnie łatwe stanie się konwertowanie SmartCoina do jego odpowiednika w tradycyjnej walucie lub w drugą stronę: np. zdeponowanie w portfelu wirtualnego BitUSD poprzez uprzednią wpłatę USD.

Powyżej opisane wpłaty i wypłaty będą dostępne bezpośrednio w portfelu webowym a odpowiedni link znajdziesz na głównej stronie swojego rachunku zaraz po zalogowaniu się.

Aby BEZPŁATNIE otworzyć konto wykorzystaj ten link. Możesz to zrobić teraz albo później ale tak czy inaczej warto spróbować. Jedyne co musisz zainwestować to własny czas.

Specjalny token powitalny
Jeśli się zdecydujesz założyć konto, w listopadzie na powitanie otrzymasz specjalny token. Będzie on rozdany pierwszym 50 tys osobom, wiec warto się pospieszyć ponieważ od momentu startu systemu zostało już otworzonych ponad 1000 kont.

Program partnerski, kody referencyjne i dochód przez całe życie
Dodatkowo będziesz mógł wziąć udział w programie partnerskim a także zarabiać poprzez system specjalnych kodów referencyjnych, które zostaną uruchomione w najbliższym tygodniu. Oczywiście przy założeniu, że będziesz miał ochotę rozgłaszać informacje o zaletach OpenLedger wszystkim zainteresowanym a później zarabiać na ich opłatach transakcyjnych.

Możesz wybrać dwa rożne typy linków referencyjnych w zależności od wymagań konkretnej sytuacji. Pierwszy z nich przekierowuje na stronę startową OpenLedger, gdzie nowy użytkownik znajdzie informacje wprowadzające. A ponieważ nazwa twojego konta będzie zawarta w linku, kiedy nowy użytkownik utworzy konto zostaniesz automatycznie przypisany do jego konta jako osoba polecająca, która go zaprosiła do systemu. Link referencyjny wygląda np. tak: 
https://openledger.info/?r=jakub gdzie nazwę jakub należy zastąpić swoją własną nazwą konta w systemie.

Drugi typ linku referencyjnego wygląda np. tak: https://bitshares.openledger.info?r=jakub i przekierowuje nowego użytkownika bezpośrednio do portfela webowego z pominięciem informacji wprowadzających.

Uwaga! Żeby moc wziąć udział w systemie partnerskim musisz wcześniej wykupić abonament roczny lub na całe życie. Więcej informacji znajdziesz wewnątrz portfela, ale to co najważniejsze to fakt, że będąc osobą polecającą i jednocześnie dożywotnim użytkownikiem otrzymujesz aż 60% wszystkich opłat transakcyjnych zebranych przez system od osób, które założyły konto z twojego polecenia.

Quote
Czas wykorzystać swój potencjał społeczny i zbudować fundament dla strumienia swoich przyszłych dochodów!


Copyright © 2015 Crypto Coins Exchange Denmark ApS., Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zapraszamy

Ogólne informacje o OpenLedger
Strona startowa - https://www.openledger.info/
E-mail: contact@openledger.info
Portfel webowy OpenLedger i dostęp do platformy: https://bitshares.openledger.info?r=jakub
Facebook: https://www.facebook.com/openledger
Twitter: @ccedkOpenLedger i @ccedk_
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/openledger


Nasz adres:
Telefon: +45 36 98 11 50
Web: www.ccedk.com
Mail: ronny[member=23432]ccedk[/member].com
CCEDKApS.
Tyttebærvej 6, Hune, DK-9492 Blokhus, Denmark
Blokhus DK-9492
Denmark

Dodaj nas do swojej książki adresowej!

jakub

 • Guest
Re: Polska (Polish)
« Reply #11 on: November 16, 2015, 02:39:57 pm »
Poprzez usługę łatwych napiwków, ShareBits.io stwarza pomost między technologią blockchainową a popularnymi platformami społecznościowymi
 
Nowa inicjatywa duńskiej giełdy kryptowalutowej CCEDK i audycji Beyond Bitcoin ma na celu propagację korzyści wynikających z kryptowalut w obszarze masowych zastosowań, takich jak platformy społecznościowe albo tworzenie internetowych treści.
 
Zbliża się siódma rocznica powstania Bitcoina, ale mimo faktu, że sama koncepcja kryptowalut powoli zyskuje popularność, nie można jeszcze mówić o masowej adopcji - wciąż brakuje tej jednej aplikacji, która wyzwoli rewolucję. I to właśnie wyzwanie zamierza podjąć ShareBits.io - platforma dedykowana rozwiązaniom open-source, które chcą łączyć kryptowaluty z zastosowaniami masowymi. ShareBits.io umożliwia szybką, tanią i łatwą dystrybucję tokenów do dużej liczby użytkowników.

Freebie, twórca ShareBits.io, zajmuje się dostarczaniem łatwo skalowalnych rozwiązań informatycznych dla biznesów działających w sferze kryptowalut. ShareBits.io działa na platformie OpenLedger, która jest zdecentralizowaną giełdą w ekosystemie BitShares. Technologia napędzająca BitShares jest radykalnym ulepszeniem Bitcoina: zamiast 10-mintowych bloków o małej pojemności, BitShares oferuje 3-sekundowe bloki i potencjalną zdolność do obsługi 100 tys transakcji na sekundę.


Społeczności internetowe
Sharebot, plug-in działający w ramach ShareBits.io, umożliwia dystrybucję tokenów na wszelkiego rodzaju platformach społecznościowych - takich jak Reddit, Facebook, Twitter i Qora. Naszą aspiracją jest dostarczyć nową formę wolności finansowej i mocy sprawczej dla portali społecznościowych, podobną do tej, jaką Internet i portale społecznościowe wniosły w zakresie współdzielenia się informacją i treścią. Sharebot pozwoli markom umocnić swoją obecność na tych platformach poprzez możliwość nagradzania aktywnych kontrybutorów, tworząc w ten sposób nowa ekonomię istniejącą poza zasięgiem i wpływem dużych instytucji finansowych. A to oznacza bezpośredni i nisko-kosztowy kanał dystrybucji nagród finansowych dla wspierania pożytecznych aktywności.

Integracja z CCEDK i jego flagową kartą debetową nanocard, która łączy bezpieczeństwo i niezależność płynąca z technologii blockchainowej z wygodą standardowej karty debetowej, oznacza, że beneficjenci nagród będą mogli je w prosty sposób odebrać poprzez zwykły bankomat. A to może mieć daleko idące implikacje dla twórców treści i generalnie wszystkich działających jako wolni strzelcy w tej branży. Tworzy się nowa ekonomia i nowy sposób dystrybucji pieniądza.


Promocja na starcie, program partnerski i tokeny w nagrodę
W specjalnej promocji osoby, które otworzą konto w OpenLedger w listopadzie, nagrodzone zostaną tokenami QBits, stworzonymi na platformie OpenLedger dla celów marketingowych. Są one wyemitowane na bazie kryptowaluty Qora w celu nagradzania aktywnych użytkowników. Dodatkowo, będziesz mógł dołączyć do programu partnerskiego i uzyskać dochód w postaci 60% opłat transakcyjnych ponoszonych przez każdego nowego użytkownika, którego zaprosisz do otwarcia konta w OpenLedger (pamiętaj że aby wziąć udział w programie musisz uprzednio wykupić dożywotnią subskrypcję).

CCEDK nie ustaje w dodawaniu coraz to nowych produktów do swojej oferty, takich jak Qora lub QBits. Aby powiązać te wszystkie produkty w jedna całość, zespół CCEDK stworzył specjalny token o nawie Obits. Wystartuje on pierwszego grudnia (prywatna sprzedaż już ruszyła) i będzie reprezentować całe portfolio inicjatyw mających miejsce na OpenLedger. Obits umożliwi zwykłym użytkownikom czerpanie zysków ze zmienności cenowej, z której znane są kryptowaluty, bez konieczności głębszego wnikania w reguły rządzące tymi rynkami.


Pozdrawiam,
Ronny Boesing
CEO CCEDK / Crypto Coins Exchange Denmark ApS

Tyttebaervej 6, Hune
DK-9492 Blokhus
Telefon: +45 36 98 11 50
Telefon kom.: +45 50 320 000 / +45 42 70 77 70

Web: www.ccedk.com
Mail: ronny[member=23432]ccedk[/member].com
Skype: ronnyboesing
Twitter: https://twitter.com/CCEDK_
Facebook: https://www.facebook.com/CCEDK
Linkedin: https://www.linkedin.com/pub/ronny-boesing/20/617/65b

Offline noisy

Re: Polska (Polish)
« Reply #12 on: November 24, 2015, 04:40:07 pm »
Wygląda na to, że bitshares zmieni w końcu licencję, jeżeli rozumiem to na BSD.

https://bitsharestalk.org/index.php/topic,20209.0.html

Ktoś ma jakieś zdanie czy to dobry wybór względem np. GPL/MIT?

Issue na ten temat na githubie: https://github.com/cryptonomex/graphene/issues/447
Take a look on: https://bitsharestalk.org/index.php/topic,19625.msg251894.html - I have a crazy idea - lets convince cryptonomex developers to use livecoding.tv