Author Topic: [Polish]Belrium - Pierwszy Blockchain Zgodny z KYC (Know Your Customer)  (Read 704 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ccedk_pro

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1272
  • OpenLedger. Blockchain powered. People driven.
    • View Profile
    • OpenLedger DEX

Belrium to opracowana przez Belfrics, najszybciej rozwijająca się platforma handlowa Bitcoin w technologii blockchain oraz cyfrowy portfel, zgodna z procedurą Poznaj Swojego Klienta (ang. Know Your Customer, KYC).
Powstanie Belrium zainspirowane było ogromnym potencjałem drzemiącym w kryptowalutach – transparentnym i wydajnym warunkom finansowym, zdecentralizowanemu systemowi walutowemu oraz większym dostępem do rynków finansowych, które niegdyś otwarte były tylko dla profesjonalistów.
Belfrics zdążył już zyskać miano solidnej giełdy kryptowalut oraz wiodącej firmy developerskiej w ponad ośmiu krajach wliczając w to Singapur, Malezję, Hongkong, Bliski Wschód oraz wiele narodów afrykańskich.
Dzięki zaangażowaniu w umożliwienie użytkownikom łatwej dostępności do korzystania z Bitcoin, Belfrics stworzył własny, prawnie zastrzeżony ekosystem, który jest modelem hybrydowym obejmującym korzyści zarówno ze scentralizowanych jak i zdecentralizowanych wymian.Śledź OpenLedger w mediach społecznościowych


:: Twitter ::
:: Facebook::
:: LinkedIn ::
:: YouTube ::
:: Telegram ::
:: SubReddit::
:: OpenLedger Lab Slack Channel::[/b]
OpenLedger - Truly decentralized crypto trading platform for novice and professional traders